اطلاعات تماس

09220690452

پیگیری ها و پاسخ رئیس شورای اسلامی و دهیاری روستای ازغند به سوالات شما

تعداد بازدید : 6791

تعداد نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : 1399/07/26

توسط : علی اکبر باصری ازغندی

اشتراک گذاری :

سلام برعزیزان همشهری وهمچنین وطندوستان دغدغه دار ازغندی

شورای اسلامی ازغند مشتاقانه بدنبال فرصتی مناسب برای ارتباط حضوری با همولایتی های ازغندی است تا بتواند گزارش فعالیت خود را به سمع و نظر مردم خوب ازغند رسانده و ازطرفی جویای نظرات و پیشنهادات شان نیز باشد. لذا ضمن آرزوی سلامتی برای همه همولایتی ها, بزودی گزارشی تصویری از طرف دهیاری و شورای اسلامی منتشر خواهد شد و در حال حاضر به گزارش مجازی بسنده کرده و جواب برخی سوالات را بصورت گزارش تقدیم شما بزرگواران میکند:

سوال 1. زمین و پارک شهرک:
زمین و پارک شهرک بحول و قوه الهی با همکاری جمعی حل شد و تصمیم نهایی بر این شد که 8 قطعه در قالب مزایده به فروش رسد و 3 قطعه آن به شرط موافقت بنیاد مسکن استان و پرداخت مبلغ قطعات توسط متقاضیان پارک به فضای سبز تبدیل شود. البته اگر تعامل و همکاری با مجموعه منتخبین مردم بهتر میبود امکان این فراهم بود که کل قطعات را بصورت یکجا به یک متقاضی موجود با قیمت 300 میلیون فروخت و هزینه را صرف عمران و آبادی شهرک و داخل روستایمان کرد که متاسفانه پس از قطعه بندی, فروش برخی قطعات در سمت کال با مشکل متقاضی مواجه شد.

سوال 2- طرح وتاسیس اورژانس:
اختیار انجام این پروژه قانونا در دست شورای ازغند نیست و مسئول آن اداره بهداشت ودرمان شهرستان بوده که ساخت و سازش را به پیمانکار منتخب خود سپرده و شورای اسلامی شما و نماینده منتخب شورا آقای رمضانی, پیگیری در تسریع اجرا و راه اندازی آن را روز به روز انجام میدهد. در همین راستا از حاج آقای احمدی که با معرفی یک خیر ناشناس به تسریع اجرای این پروژه کمک زیادی کردند کمال تشکر و امتنان را داریم.

 
سوال 3. پروژه آبرسانی به اورژانس از محل خودیاری مردم ازغند:
مساله آبرسانی آنهم به فضایی بیرون از ازغند مسیر پیچیده قانونی خود را دارد که با تلاش و پیگیری خادمین و منتخبین تان در شورای اسلامی و دهیاری موافقت با اعطای حداکثری کمک هزینه های بعدی در اورژانس را گرفته ایم که خود مبلغی حتی بالاتر از کل کمک های مردم شریف ازغند است که درجای خود پیشرفت خوبی محسوب میشود. اما بخاطر دریافت امتیاز آب خارج از محدوده ازغند در حال چانه زنی با مسئولین مربوطه هستیم که فعلا و با شرایط جاری مبلغی را بیان میکنند که از حد توان ما خارج است. این امتیاز در این مدت گران و ارزان نشده است و صرفا پیگیری نیاز دارد تا انشالله با همراهی کلامی وقلبی شما مردم خوب و همت مسئولین قدمهای سازنده تر برداشت شود.

سوال 4- شفاف سازی در خودیاری کمک به اورژانس:
بیشترین مبلغ کمک شده به اورژانس توسط خیر ناشناس و تقریبا 200 میلیون بوده که خود این خیر محترمه بصورت مستمر گزارش مالی را در ساخت ساختمان اورژانس از حاج آقای احمدی دریافت میکنند. اما مبلغ واریزی برای پروژه آبرسانی در حساب مشترک و بنام حاج آقای احمدی است و فعلا برابر موارد ذکر شده در بند 3 ریالی از آن برداشت نشده است.

سوال 5- گزارش مالی هیئات ازغند:
بعضی از عزیزان همشهری اشاره به هزینه ها وحساب کتاب های هیئت امنای مساجد از شورای اسلامی نموده اند که  اصلا ربطی به شورا نداشته و ازقدیم الایام دردست خودشان بوده وتا کنون هم مورد اعتماد بوده و هستند و اگر سوال و یا مشکلی بود میتوانید از مسئول مالی هیئات ابوالفظلی بپرسید که به حق پاسخگو نیز هستند.

در پایان باطلاع می رساند که فعالیت و حساب های دهیاریها تحت نظارت کامل بخشداری و ذی حساب مربوطه بوده و ما حتی ریالی را نمیتوانیم خارج از سرفصل آن هزینه کنیم و صرفا با فعالیت و پیگیری مستمر توانسته ایم دومین روستای شهرستان در جذب بودجه و عمران و آبادی باشیم که جا دارد از اعتماد و لطف همه همولایتی ها به خادمانشان در دهیاری و شورای اسلامی ازغند سپاسگزاری کنیم. ازطرفی خود را آماده انتقاد دلسوزانه و آگاهانه میدانیم و در برابر گفته های وحدت شکنانه و خارج از آگاهی و دلسوزی کاری جز صبوری نمیتوانیم انجام دهیم که یقینا انرژی و وقت منتخبین شما را برای عمران و آبادی ازغندمان میگیرد. پس دست همکاری همه دغدغه مندان را در مسیر وحدت و سازندگی در کم کردن باری از مسیر پیشرفت به گرمی میفشاریم.

با ادای احترام
دهیاری و شورای اسلامی ازغند
  

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس

آدرس الکترونیک

دیدگاه شما *