اطلاعات تماس

09220690452

تغییر نام صندوق خیریه صالح ازغند

تعداد بازدید : 7860

تعداد نظرات : 2 نظر

تاریخ انتشار : 1398/02/08

توسط : علی اکبر باصری ازغندی

اشتراک گذاری :

مجوز صندوق خیریه صالح ازغند از تاریخ چهارم اردیبهشت تغیرنام داده و با نام "مرکز نیکوکاری صالح ازغند" با کد فعالیت ۴۱۴۷بطور رسمی شروع به کارنموده و طی همین روزها دفتر آن درازغند تعیین و با حضور شما همشهریان عزیز و مقامات ذی ربط افتتاح خواهد شد.
نحوه فعالیت مرکز نیکوکاری صالح ازغند  و نام مسئولان آن، متعاقبا اعلام خواهد شد.

محمد محیب

13 اردیبهشت 1398

سلام شما به جای اینکه دنبال گدا بازی و خیریه و صندوق باشید به فکر جوانان روستا باشید .. این جوانان دهه 60و70 اگر به قیامت اعتقادی دارید جلوتان را خواهند گرفت چون که زمامت روستا را به عهده دارید و برایشان قدمی بر نمی دارید

پاسخ :

مدیریت سایت

1398/02/13

🔸️جناب اقای محمد محیب
ضمن عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات شما

🔸️از بینش و اینکه دغدغه جوانان ازغند را دارید، از شما واقعا تشکر میکنم . کاش میدانستم که شما کدوم محیب هستیدکه از نزدیک شما را ببینم.

🔸️اقای محیب من از افکار شما و امثال شما استقبال میکنم. گویاشما درخود ازغند نیستید، وگرنه حتما شما را می دیدم. چرا که همیشه خانه ما پایگاه جوانان است. من زندگی ام در مشهد را رها کرده و غیر از خدمتگزاری در ازغند هیچ کار و کسبی ندارم.

🔸️نه دنبال ملک و آب، و نه قوم و خویش. تمام شبهای زمستان  خانه من پاتوق جوانان است، و هفته ای حداقل دو شب جلسه دورهمی داشته ایم.

 🔸️مگر شما در تلگرام نیستید و عکسهای دورهمی را نمی بینید و منشاء خیلی از مسایل ازغند، معدن و جوانان و دیگر ماجراها خانه من بوده.

🔸️شما از مهدی احمدی ف کاظم از مصطفی ف رمضان از محمدباقری و حسن باقری ف عباس و دیگرجوانان در این سن و سال  بپرسید که من چه کوتاهی دارم!!!

 🔸️آقای محیب، شاهد، جواد آقای واحد احمدیان، همه کاره هیئت ابوالفضلی است، بپرسید شیرینی گرفته چایی آماده کرده، در بلند گو چند دفعه از جوانان خواهش که بیایید ببینم شما را، بعد از یکساعت سه نفر جوان آمده اند، که آنها هم عبوری از درب هیئت رد میشدند

🔸️حرف زیاد است و مرد عمل کم ....

🔸️اما از شماها خواهش میکنم که بیایید با هم بنشینیم و هم اندیشی کنیم، اگه قراره کاری انجام بشه باید بدست ازغندی ها انجام بشه.

🔸️صدسال دیگه هم بدین منوال باشه نه از فرشه و نه چنار کسی به داد ما نخواهد رسید. هفته دیگه من ازغندم اگه مرد میدان هستید یا الله یک قدم شما بردارید پنج قدم ما برمیداریم انشا الله که گفته هامون شعار نباشهمجتبی صفری

13 اردیبهشت 1398

سلام دست تون درد نکنه جناب باصری این کارتون خیلی عالیه

پاسخ :

مدیریت سایت

1398/02/13

🔸️آقای مجتبی صفری ضمن عرض سلام وقبولی طاعات و
عبادات شما. کمی بیشتر ازخودت می نوشتی چون هنوز نشناختمت در هر صورت از شما و لطف شما متشکریم🙏

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس

آدرس الکترونیک

دیدگاه شما *