تغییر رنگ قالب
موضوعات سایت


مطالب ارسال شده امروز +0

تعداد 253
تمام مطالب 3167


        

امار سایت
آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 0
کل: 3167
کل نظرات: 388
آمار کاربران یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 0
کل: 434
بن شدگان: 0
جدیدترین عضو: سیف الله آذری فر (آذری ازغندی)
نظرسنجی

نظر شما درباره قالب جدید سایت ؟


 

در تاریخ:2-03-1396, 06:43  | بازدید ها: 304  |  نمایش نظرات

خدای جهانیان را شکرگزاریم بخاطر همه نعمات و الطافش و بویژه نعمت خدمت
مردم وطندوست ازغند بار دیگر به صحنه آمدند و امانتی بس گران را بر دوش کسانی گذاشتند که همواره در این سنگر از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند. افزایش میزان مشارکت و تعداد رای دهندگان به نامزهای قبول شده، مهر تاییدی بود بر عملکرد 4 ساله خادمان شما مردم در روستای ازغند که براستی این اتحاد، همدلی و مشارکت شما مردم غیور، ستودنی و شایسته تقدیر بوده و خستگی چندساله را از تن بدرد کرد.
لازم است از کلیه کسانیکه در 4سال گذشته یار و یاور شورای اسلامی بودند تشکر کنیم. از تلاش های شبانه روزی دهیار محترمه، خانم صفری، دستیار دهیار، آقای نجف زاده و بطور ویژه آقای رحمتی که از دلسوزان ومتعهدان به خدمت در ازغند بوده، هستند و خواهند بود.

علیرقم کم و کاستی هاو حتی کمی بودجه دولتی  سعی بر این شد که اقدامات زیاد و شایسته ای در 4 سال گذشته انجام شود، که بلطف حق و همکاری شما مردم در بسیاری از این امورات موفق بودیم و حتی توانستیم بودجه واگذاری به ازغند را تا دوبرابر بودجه اختتصاص داده شده به دوغ آباد که بالغ بر 5 هزار نفر جمعیت دارد افزایش دهیم که بقول بخشدار محترم این در پی تلاش دهیاری و شورای اسلامی ، اتحاد همه جانبه و همکاری شما مردم ازغند بوده است.

در پایان از همه کاندیدای محترم شورای اسلامی که با حضورشان دلگرم کننده ما در امر خدمت بودند تشکر و قدردانی کرده و امید است از همکاری و ایده های سازنده آنها استفاده کنیم.
تشکر کنیم از همه کسانیکه به نشاط، شادابی و سلامت انتخابات در ازغند کمک کردند. عرض تشکر و خداقوت خدمت گروههای تلگرام ازغند، کانال های ازغند من و بویژه ازغند بزرگ به مدیریت آقا سجاد الهی عزیز و آقای مهدی محبی

Avatar

مشخصات نویسنده مطلب

نویسنده: admin
آدرس ایمیل: baseri_aliakbar@yahoo.com
تعداد مطالب: 1086
تعداد نظرات: 4
گروه کاربری: مدير کل
آخرین بازدید: 21 تیر 1396 16:14
تاریخ ثبت نام: 22 اردیبهشت 1389 07:52
مشخصات اضافی: علی اکبر باصری ازغند
امضا:
نام کامل: علي اكبر باصري ازغندي
محل سکونت: ايران مشهد
آی دی یاهو: baseri_aliakberi@yahoo.com
برچسب ها:
اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.